Objavte nečakanú produktivitu aditívnych technológií konkurujúcu konvenčnej výrobe. Objavte HP Jet Fusion.

Aké benefity prináša Color Jet Fusion?

Plnofarebné diely pre vaše inovácie

Táto tlačiareň existuje v dvoch rôznych veľkostiach tlačového objemu a dvoch verziách farebnosti. Vyberte si model, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám a začnite tlačiť ako profesionáli.

Maximálna integrácia funkcií

Bezkonkurenčne integruje všetky operácie pre najvyšší užívateľský komfort. Táto séria tlačiarní prináša už aj samostatné odsatie nepoužitého materiálu určeného na recykláciu a opakované použitie.

Cenovo efektívne riešenie

Ušitá na mieru malým a stredným vývojárskym tímom, dizajnovým firmám a univerzitám. Znížte výrobné náklady pri zachovaní vysokej výstupnej kvality a produktivity.

Získajte plnú kontrolu nad vlastnosťami, tvarom a vzhľadom výrobku.
  • Intuitívne a jednoduché užívateľské ovládanie
  • Funkčné výrobky s vysokou mierou detailov
  • Plnofarebná tlač s kontrolou detailov na úrovni voxela
  • Bezpečná a čistá práca
  • Vysoká produktivita

Technológia umožňuje dosiahnuť vysokú mieru detailov a kvalitné povrchové spracovanie, ktorou môžete vyrábať výrobky v plnom farebnom spektre. Tým verne zobrazujú digitálny model, nie len geometrickým tvarom, ale aj vonkajšou textúrou. Zrýchlite váš vývojový cyklus, presvečte vašich klientov vynikajúcimy detailami a vytvorte váš budúci produkt už dnes.

Ukážky výrobkov

Inšpirujte sa ukážkami výrobkov, vytlačnými na tlačiarnach HP Jet Fusion 300/500 série:
 

Technické parametre

Parameter Hodnota
Tlačový objem 500 séria - 190 x 332 x 248 mm
300 séria - 190 x 254 x 248 mm
Hrúbka vrstvy 80 mikrometrov
Prenosť tlače 0,2mm a lepšie
Farebnosť tlače 540/340 - až 4 agenty, biela povrchová tlač
580/380 - až 8 agentov, CMYK plnofarebná povrchová tlač
Rýchlosť tlače (plný objem) 18 hodín (vrátane chladnutia a odsatia materiálu na opätovné využitie)


Stiahni brožúru  Oficiálna stránka výrobcu

Materiály 

Univerzálna tlačiareň disponuje materiálom s jedinečnými vlastnosťami, ktorý je vhodný pre desiatky rôznych aplikácií.  

PA12 CB (Color boost) - všestranný inžiniersky materiál vhodný na prototypy aj funkčné diely. Vynikajúce mechanické vlastnosti, vyvážený pomer pevnosti, pružnosti a elasticity. Stiahni datasheet Stiahni certifikát na biokompatibilitu

Ako funguje Color Jet Fusion

Prelomová technológia funguje spôsobom fúzie základného práškového materiálu pomocou tlačových agentov plošným aplikovaním tepla.

Základný stavebný blok v priestore je voxel. Je to trojrozmerný pixel, ktorý môže mať rôzne vlastnosti, ako napr. farebnosť, pevnosť, elektrickú vodivosť a podobne.

Práve Color Jet Fusion dokáže každému voxelu priradiť definované vlastnosti v celom tlačovom objeme. Tento proces pre jednu tlačovú vrstvu sa udeje v priebehu niekoľkých sekúnd, kde sa riadene uvoľní až 30 miliónov kvapiek za sekundu.

Aplikácie

Vizualizácie orgánov pre rôzne chirurgické zákroky uľahčujú lekárom, aby sa lepšie oboznámili s reálnym tvarom a veľkosťou postihnutých orgánov ešte pred samotným zákrokom, čo zvyšuje úspešnosť a celý jeho priebeh operácie:

Výsledkami simulácií na fyzickom 3D modely môžete vniesť novú dimenziu do pevnostných analýz. Je to vhodná možnosť prezentácie jednotlivých variantov dizajnu, či už v rámci konštrukčného tímu alebo pre zákazníka:

Teraz môžete vyrábať reprezentatívne modely v bezkonkurenčnej kvalite a pevnosti. Color Jet Fusion plne nahrádza ručné opracovanie alebo farbenie modelov: