Oficiálny partner
Oficiálny partner

Služby

Či už s 3D tlačou máte skúsenosti, alebo túto technológiu idete využiť prvýkrát, vždy vám poskytneme pomoc. Máte predstavu a podklady, ale neviete ako vytvoriť model? Urobíme to za vás. Zabezpečíme tiež perfektné prispôsobenie každej maličkosti, ktorá by mohla spôsobiť problémy. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri potrebných úpravách, rozdeľovaní modelov na časti či označovaní výrobkov priamo na ich tele.

Príprava dát na 3D Tlač

Pokiaľ tlačíte zložitejšie zostavy, diely ktoré musia do seba zapadnúť, je nutné zohľadniť určité tolerancie a pravidlá pri vytváraní modelov. Pomôžeme vám pri optimalizácií vašich dát, aby sa úspech dostavil na prvý pokus.

Odľahčovanie

3D tlač poskytuje možnosti odľahčovania dielov pomocou vytvárania dutín, vyplnenia dutín rôznymi rebrovými štruktúrami pre zachovanie mechanických vlastností a podobne. Disponujeme najmodernejšími 3D softvérmi na úpravu modelov pre aditívnu výrobu.

Topologické úpravy

S využitím moderných algoritmov simulácie záťaže a topologickej analýzy vieme vytvoriť funkčne porovnateľný ale výrazne odľahčený a zoptimalizovaný diel vhodný na 3D tlač. Takéto modely majú moderný organický dizajn a nie sú bežne vyrobiteľné žiadnou inou technológiou ako aditívnou výrobou.

Rozdeľovanie modelov

Ak váš výrobok presahuje tlačový priestor tlačiarne, môžeme ho rozdeliť na menšie časti. Poskytujeme službu rozdelenia dát vrátane pridania vhodných spojovacích prvkov. Okrem toho, automaticky vynecháme primeranú vrstvu na lepidlo a po vytlačení aj spojíme všetky časti výrobku do jedného celku.

Označovanie výtlačkov

Výhoda 3D tlače sa skrýva aj v možnosti digitálnej aplikácie značiek na povrch modelov. Predstavte si, že každý váš výrobok môže mať na sebe vlastný názov, sériové číslo, dátum výroby a podobne. Značky môžu byť priamo vložené na telo výrobku, alebo na doplnkovom odlomiteľnom štítku.

CAD Modelovanie

Pokiaľ nemáte vlastné 3D modely, alebo nemáte skúsenosti s modelovaním optimalizovaním pre aditívnu výrobu, náš tím konštruktérov vám pomôže a potrebné modely na základe dostupnej dokumentácie vytvorí. Pracujeme s PTC/Creo 5.0, ale vieme spracovať aj iné formáty CAD dát.

Konzultácie

Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam s 3D tlačou, CAD modelovaním a rôznymi ďalšími súvisiacimi aspektami, vieme vám poskytnúť konzultácie a odborné poradenstvo v ľubovoľnej z týchto oblastí.

Máte ešte nejaké otázky?

Kontaktujte nás