Oficiálny partner
Oficiálny partner

Vizualizácie

Fyzický model vie povedať viac ako 1000 slov. Presvedčia vás verné farby a mechanické vlastnosti modelov, ktoré môžu súčasne slúžiť ako funkčné výrobky.

Technológia farebnej 3D tlače umožňuje využiť plné farebné spektrum po celom povrchu výrobku. Prezentačné modely tým verne zobrazujú digitálny model, nielen geometrickým tvarom, ale aj vonkajšou textúrou.

Ako jeden z príkladov využitia je zobrazenie výsledkov simulácií na fyzickom 3D modely. Je to vhodná možnosť prezentácie jednotlivých variantov dizajnu, či už v rámci konštrukčného tímu alebo pre zákazníka. V reálnej mierke 1:1, prípadne ľubovoľne modifikovanej, sa môžete presvedčiť o ideálnom dizajne vášho výrobku.

Aditívne technológie môžete využiť aj pre výrobu reprezentatívnych modelov. Táto sféra má naozaj široké využitie pre rôzne oblasti a profesie, pretože kusová výroba originálnych modelov bola doteraz výhradne doménou náročného ručného opracovania alebo farbenia modelov.

S nástupom digitálnej výroby jediné čo pre plnohodnotnú výrobu potrebujete, je 3D model. Následne môžete vyrobiť 1 kus alebo ľubovoľné množstvo, práve vtedy keď ho potrebujete. Bez dodatočných vstupných nákladov, bez čakania na výrobu. Obvykle je výroba dokončená do 24 hodín. Ďalšie benefity sú kvalitatívne spracovanie a opakovateľnosť výroby.

Máte ešte nejaké otázky?

Kontaktujte nás