Najproduktívnejšia 3D tlačiareň na trhu v segmente práškových plastov. Vytlačte 40 litrový objem už za 10,5 hodiny. Vďaka unikátnemu rozdeleniu procesu na prípravu, tlač a postprocess môžete prakticky okamžite pokračovať v ďalšej tlači.

Skvelé mechanické vlastnosti výtlačkov sú dosiahnuté vďaka unikátnemu spôsobu spájania materiálu do výrobkov pomocou tlačových agentov a plošného aplikovania tepla. Jet Fusion dosahuje takmer izotropné vlastnosti výtlačkov, čo pri iných technológiách zlyháva najma v osi Z. Netlačte iba prototypy, ale plne funkčné diely.

Vynikajúca cena výrobkov je dosiahnutá vďaka veľkej produktivite a konkurencieschopnej cene materiálov. Vzhľadom na vysokú recykláciu až 80% materiálu dokážate s touto tlačiarňou vyrábať skutočne lacno. Navyše, nie ste viazaní žiadnymi formami a nástrojmi, takže môžete vyrábať efektívne iba to, čo v danej chvíli potrebujete, bez tvorby skladových zásob.

Technické parametre

Parameter Hodnota
Tlačový objem 380 x 284 x 380 mm
Hrúbka vrstvy 80 mikrometrov
Presnosť tlače 0,2mm a lepšie
Rýchlosť tlače
(plný objem)
10,5h - Fast Mode
16h - Balanced Mode

Oficiálna stránka výrobcu

Ako funguje Multi Jet Fusion

Nahliadnite pod kapotu technológie Multi Jet Fusion a zistite, ako princípy jej fungovania môže pomôct vytvoriť vaše unikátne produkty.

 

Ukážky výrobkov

Nechajte sa inšpirovať rôznymi aplikáciami technológie Multi Jet Fusion a nájdite to správne upletnenie pre vás.

  

Materiály 

Všestranná produkčná tlačiareň disponuje viacerými materiálmi s jedinečnými vlastnosťami, vhodnými na desiatky rôznych aplikácií (stiahnu brožúru)

PA12 - všestranný materiál vhodný na prototypy aj funkčné diely. Vynikajúce mechanické vlastnosti, vyvážený pomer pevnosti, pružnosti a elasticity. stiahni

PA12 GB - kompozitný materiál plnený sklom. Výrazne zvýšená tvrdosť materiálu, lepšia odolnosť voči teplote. Lepšia kvalita povrchu na dotyk. stihani

PA11 - polymér na prírodnej báze, s extrémnou elasticitou, vhodný na strojárske, ale aj medicínske účely. stiahni

Zamerané na produktivitu

Celé riešenie HP Multi Jet Fusion 4200 je dizajnované pre maximálnu produktivitu a nízke náklady na vyrobený diel. Pozrite si ako fungujú jednotlivé časti platformy, ktorá dokáže zmeniť váš biznis od základov.